KEPUTUSAN AKHIR : Kedudukan Pingat Sukan Sea 2011




Kedudukan pingat akan sentiasa dikemaskini dari semasa ke semasa.

TERKINI 22 Nov 2011 (Isnin)

Sukan SEA edisi ke 26 kini berlangsung di Palembang, Indonesia. SihatSelalu membawakan anda update kedudukan kutipan pingat dan senarai penyumbang pingat emas.

Sumber lagi terkini : seag2011.com



Pemenang Pingat Emas

21 Nov 2011

59. Ong Kim Swee, Baddrul dan lain2, bolasepak
58. Fatehah dan Ju Pha Som Net, lumba basikal (team sprint)
57. Muhammad Edrus, lumba basikal (sprint)
56. Fatehah Mustapa, lumba basikal (sprint)
55. Mohamad Hafiz, lumba basikal (omnium)
54. Png Hui Chuen, Katrina Ann dan 8 lagi, renang berirama (kombinasi bebas)
53. Adiq Husai, Amir, Akmal dan Harrif, lumba basikal (team pursuit 4000m)


20 Nov 2011

52. Adrian Ang, bowling (Master)
51. Png Hui Chuen, Katrina Ann dan 6 lagi, renang berirama (rutin bebas)
50. Png Hui Chuen dan Katrina Ann, renang berirama (rutin bebas)
49. Kevan Cheah Peng, wushu (nandao + nan gun)
48. Tai Cheau Xuen, wushu (nandao + nan gun)

19 Nov 2011

47. Lee Yang, wushu (Taijiquan + Taijijian)
46. Fatehah Mustapa, lumba basikal (ujian masa 500m)
45. Mohd Harriff Saleh, lumba basikal (scratch race 10km)
44. Heidi Gan, renang (10000m)
43. Png Hui Chuen, Katrina Ann dan 6 lagi, renang berirama (rutin teknikal)
42. Png Hui Chuen dan Katrina Ann, renang berirama (rutin teknikal)


18 Nov 2011

41. Adrian, Aaron, Nur Aiman, Syafiq, Zulmazran, Kien Liang, bowling
40. Radhi Hasim, Yu Peng Kean dan Liong Ming Chang, lawan pedang (sabre)
39. Philippa Yoong, water ski (keseluruhan)
38. Alexander Yoong, water ski (keseluruhan)


17 Nov 2011

37. Aaliyah Yoong, water ski (tricking)
36. Philippa Clare, water ski (slalom)
35. Adrian Ang, Zulmazran Zulkifli, Liew Kien Liang, bowling
34. Cheng Chu Sian, Khairul Anuar dan Haziq, memanah
33. Christina Loh, renang (breaststroke 50m)
32. Heidi Gan, renang (5000m)
31. Mohd Fauzi Khalid, silat (70 - 75kg)
30. Ahmad Shahril Zailudin, silat (60-65kg)
29. Mohd Al-Jufferi Jamari, silat (65 - 70kg)


16 Nov 2011

28. Siow Yi Ting, renang (breaststroke 200m)
27. Adrian Ang dan Liew Kien Liang, bowling
26. Jacqueline Jenelee dan Zandra Aziela, bowling
25. Pandalela Rinong, akuatik (10m platform)
24. Yeoh Ken Nee, akuatik (3m papan anjal)
23. Sam Chong dan Thor Chuan Leong, snuker


15 Nov 2011

22. Kevin Yeap Soon Choy, renang (400m gaya bebas)
21. Khoo Chai Lin, renang (800m gaya bebas)
20. Bryan Nickson, akuatik (10m platform)
19. Roslinda Samsu, olahraga (lompat bergalah)
18. Noraseela Mohd. Khalid, olahraga (400m lari berpagar)
17. Cheng Chu Sian, memanah
16. Nur Suryani Mohamed Taibi, menembak (10m air rifle)
15. Siow Yi Ting, renang (100 meter kuak dada)
14. Cheong Jun Heong (3m papan anjal)
13. Kuartet 4x400 meter lelaki


14 Nov 2011

12. Lee Hup Wei, olahraga (lompat tinggi)
11. Yeoh Ken Nee dan Bryan Nickson, akuatik (3m papan anjal)
10. Leong Mun Yee dan Traisy Vivien, akuatik (10m platform)


13 Nov 2011

9. Teagarajan, karate-do (kumite)
8. Yamini Gopalasamy, karate-do (kumite)
7. Joshua Koh, lawan pedang
6. Loganesha Rao, karate-do (kumite)
5. Leong Mun Yee dan Ng Yan Yee, akuatik (3m papan anjal)
4. Shaharudin Jamaludin, karate-do (kumite)
3. Lo Choon Sieng, olahraga (lumba jalan kaki 20km)


12 Nov 2011

2. Tan Song Hwa, olahraga (tukul besi)
1. Nur Suryani Mohammed Taibi, menembak








Jom bincang artikel di atas...



Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Lagi Info Semasa di FB SihatSelalu